Anasayfa

Genel

Cevrim ici Flort ipuclari

Cevrim ici Flort ipuclari

cevrimici flort sitesi

Genellikle, belki okul, iş, tatil veya ortak arkadaşlarınız aracılığıyla, zaten tanıdığınız kendi yaşınızdaki insanlarla çevrimiçi flört edersiniz. Ama internette birini tanırsan ne yaparsın?

Çevrimiçi flört ipuçları:

Kendin hakkında konuşmayı ne kadar seviyorsan sev, bunu yapmaktan kaçın. Çünkü biriyle flört ederken amaç, onlara evren onların etrafında dönüyormuş gibi hissettirmektir. Bu, kendiniz hakkında hiçbir bilgi vermediğiniz ve gizemli bir erkek ya da kadın olarak kalmadığınız anlamına gelmez. Uygun hissettiğinizde kendiniz hakkında bir veya iki satır bırakın ve konuşmanın odağını onlara geri çevirin.

Tüm dikkatinizi flört ettiğiniz kişiye odaklayın. Bu, etrafta başka güzel kadınları veya yakışıklı erkekleri gözetlememek anlamına gelir. Aynı zamanda, onlarla sohbet ederken yapmanız gereken mesajlarınızı yada e-postalarınızı kontrol ederken başka birine mesaj atmamak anlamına da gelir… Dünya senin işini bitirmeni beklemeli bir süre için değil mi?

Flört etmenin eğlenmek ve yaptığınız şeyden zevk almakla ilgili olduğunu unutmayın. Fazla ciddiye alıp kafayı yemeyin.

Sıradan ve arkadaş canlısı olun Hoşunuza giden birine rahat bir şekilde yaklaşın. Kesinlikle katkıda bulunabilecekleri bir şey hakkında bir konuşma başlatın. Onlara “Günün nasıl geçiyor?” diye sorabilirsiniz mesela. Bu kadar basit bir cümle bile, onların size açılmasını sağlayabilir. Yaklaşımınızda kendinize güvenin ama arkadaşça olmayı unutmayın. Ne kadar güven aşılar olursanız olun, düşmanca davranırsanız kimse sizinle ilgilenmez.

İltifat edin. Ona iltifat etmek için erken davranın. Sizi ona çeken şeyin ne olduğunu düşünün ve kendinizi ifade etmek için doğru kelimeleri bulun. Doğrudan olun, ancak aynı zamanda dikkatli bir şekilde adım atın. Birine , “Harika bir eş olursun” demek, onunla ilk tanıştığınızda sizi bir yere götürmez. Bunun yerine özelliklerine odaklanın.. Örneğin, “Muhteşem bir gülüşün var” diyin..

Bazılarımız mükemmel becerilere sahip olarak doğar, bazılarımız ise oraya ulaşmak için çok çalışmak zorundadır. İster inanın ister inanmayın, flört etmek öğrenilebilir. Sevgiyle kalın..

 

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.