Anasayfa

Genel

Kizları Etkilemek icin Altin Tavsiyeler izmir Arkadas Sitesi

Kizları Etkilemek icin Altin Tavsiyeler izmir Arkadas Sitesi

Kizları Etkilemek icin Altin Tavsiyeler izmir Arkadas Sitesi

Cazibe sandığınız kadar karmaşık değildir. Bir kızdan hoşlanıyorsan, onu kendine çekmek için elinden geleni yapabilirsin. Bir kızın senden hoşlanmasını nasıl sağlayacağını öğren!

Genellikle, bir erkek bir kızdan hoşlandığında kalbini kollarına alır ve ona çıkma teklif eder. Ama onun teklifini kabul edip etmeyeceğini ya da onun üzerine yürüyeceğini gerçekten bilmiyor. Açık sözlü olmak bir kıza çıkma teklif etmenin iyi bir yoludur ama mükemmel değildir. Bir kızın senden nasıl hoşlanacağını bilmek istiyorsan, ona ondan hoşlandığını gerçekten söylemeden bunu nasıl yapacağını bilmen gerekir.

Bir kıza çıkma teklif ederek, muhtemelen sana asla flört potansiyeli olarak bakmadığı veya başka birini sevdiği için onu bir yere koyuyorsun. Ama onu ısıtarak ve önce seni istemesini sağlayarak, onunla çıkmak istediğini ona söylemeden senden hoşlanmasını sağlayabileceksin.

Kızlar iyi bir erkekten hoşlanır, ama gerçek bir erkek, sahte değil! Bir kız senin yanında kendini rahat hissettiğinde, sen iyi bir adamsın. Seninle harika zaman geçirdiğinde, kesinlikle harika bir adamsın. Seninle iyi vakit geçiriyorsa ve senin yanındayken kalbinde bir çarpıntı hissediyorsa, kesinlikle onu senden hoşlanmak için doğru yoldasın.

Çoğu erkek iyi adam olmaya çalışır ve bunda gerçekten yanlış bir şey yok. Bir kızın senden nasıl hoşlanacağını öğrenmek istiyorsan kesinlikle iyi oynamalısın.

Ancak arkadaşlık ilerledikçe, arkadaşlık alanından ustaca uzaklaşmayı öğrenmeli ve onun sizi flört potansiyeli olarak fark etmesine izin vermelisiniz. Kibarlığınız gerçek olmalı. Sahteliği bir mil öteden görecek. Birçok erkek ‘arkadaşlıktan geçiş’ kısmını yanlış anlıyor. Bir kızla çıkmak isterler ama hiçbir zaman kızın aklından geçenleri bilmesi için hiçbir adım atmazlar.
Ve sonunda, olan tek şey, hayatın onlara ne kadar adaletsiz olduğu konusunda sızlanırken başka bir adam tarafından süpürülmesidir. Bir erkeğin kaybedeni olmayın.

Çekici bir arkadaşınız varsa, sizi asla sadece bir arkadaş olarak görmesine izin vermeyin. Onun arkadaşı olabilirsiniz, ancak ona daha fazlası olabileceğini göstermelisiniz. Kızlar çekici bir erkekle arkadaş kalmayı daha kolay bulabilir ama erkekler yapamaz. Çekici bulduğu herkesi etkilemek bir erkeğin rekabetçi doğasında vardır. Ama burada istisnalar var, örneğin kız başka bir erkekle çıkıyorsa ya da senin liginin çok dışındaysa, ona çıkma teklif etmeyi bile düşünemiyorsun.

Tabii ki, arkadaşlık bölgesinden nasıl çıkacağınızı bilmeniz gerekiyor. Bu, bir süre onunla arkadaş olduktan sonra bir kızın senden nasıl hoşlanacağını öğrenmek anlamına gelir. Ateşli silahlarla dışarı çıkmanıza, başlamak için ince oynamanıza ve flörtünüzü onun hareketlerinize karşılık verme şekline göre çalıştırmanıza gerek yok. Olabileceğiniz en iyi adam olun.
Bu adımda hile yapamazsınız. Dünya, bulabilecekleri en iyi kadınlarla birlikte olmak isteyen harika adamlarla dolu. Hoşlandığın kızı istiyorsan, onun çabasına değer olmalısın.Onunla flört etmeden önce bile kendinden gerçek bir erkek yaratmalısın. Kadınların dikkatini çekebilecek erkek olun ve etrafınızdaki en iyi kızlara kur yapmanın hayal edebileceğinizden çok daha kolay olduğunu anlayacaksınız.

Ona doğru şekilde iltifat edin. Bugün özellikle iyi mi görünüyor yoksa saçıyla ilgili bir şey mi yaptı? Bir kızdan hoşlanıyorsanız, bu işaretleri neredeyse anında fark edeceksiniz. Onun hakkında bir şeyden hoşlanıyorsanız, ona iltifat edin, ister elbisesi ister saçı olsun. Ancak flört alanına girmek ve iltifatınızı hatırlamasını sağlamak istiyorsanız, kelimelerinizi iyi kullanmalısınız. Ona iltifat etmeye çalışırken bariz ifadeyi söyleme. Çizgiyi aşmadan iltifatlarınızla unutulmaz ve kişisel olmaya çalışın. İşte aynı şeyi iltifat etmenin iki yolu.

Güzel tişört! *yerine, de ki* Tanrım, çok güzel görünüyorsun.

Güzel parfüm! *bunun yerine şunu söyle* Bugün çok güzel kokuyorsun…

Bir kıza her zaman tişörtü veya parfümü hakkında doğrudan iltifat edebilirsiniz, ancak onunla kişiselleşerek onun için bir anı yaratırsınız. Bir daha o parfümü kullandığında, ne söylediğini hatırlayacak. Ve bu onun kalbine giden yolu açmanın ilk adımı. “Cildin çok yumuşak… her yerde aynı şekilde mi hissettiriyor?” ya da “güzel tişört… Vücuduna uymasını seviyorum” kişisel görünebilir, ama aynı zamanda ürkütücü de olabilir. Bu cinsel iltifatları daha sonra duymak istediğinde saklayın.

Onunla biraz yalnız zaman geçirin. Flört, sadece ikiniz olduğunda en iyi şekilde şımartılır. Bir grup kız ve erkek arasında flört etme becerilerinizi sergileyebilirsiniz, ancak hoşlandığınız kız üzerinde bir izlenim yaratamazsınız çünkü o asla bunun özel olduğunu düşünmez. Sonuçta, tanıştığınız her kızla flört edecekseniz, hoşlandığınız kız ona özel bir şekilde davrandığınızı nasıl hissedecek? Etrafta insanlar varken biraz mizahi flört etmeye kendinizi kaptırın, ancak tüm özel iltifatlarınızı ve sadece ikiniz olduğunuzda “günümü güzelleştiriyorsunuz” satırlarını saklayın. Bir kızla flört ederken, onu herkesten daha özel hissettirirseniz, konuşmanız hakkında daha uzun süre düşünecektir.

Kızlar, eğlenceli vakit geçirebilecekleri bir erkeğe bayılırlar. Komik görünmek için bin tane tek cümlelik ezberlemene gerek yok. Sadece karşılaştığınız bir olayı hatırlayın veya çevrenizdeki şeyler hakkında konuşun. Hayatınızın tadını çıkarın ve her zaman pozitif ve neşeli kalın. Her şeyin parlak tarafını görebilen ve komik düşüncelerini etrafındaki insanlarla paylaşan bir adama her zaman iyi bir mizah anlayışı eşlik eder.

Ara sıra onu kızdırın. Flört etmek çok iş gibi görünse de, önemli olan küçük ayrıntılardır. Flört etmek sadece cinsellikle bağlantılı birkaç cümle söylemek değildir. Bu, birbirinize karşı davranış şeklinizdir, ister gülerken, ister biraz temkinli flört ederken. Onunla eğlenceli bir sohbet edebiliyorsan, zaten flört ediyorsun demektir! Bu kadar basit.

Kirli konuşmalarla oynayın. İlk beş adım, ikiniz için de cilveli bir ortam yaratmak için mükemmeldir. Sadece arkadaş canlısı ve sıradan. Ama bunu bir kez geçtikten sonra, ikiniz de flört eden çocuğu bir sonraki adıma götürecek kadar yakın olacaksınız. Ne zaman yalnız kalsan, ona mesaj attığında veya onunla telefonda konuştuğunda, konuşmalarını karıştırmayı öğren. Şimdiye kadar ikiniz de birbirinizle flört etmeye ısınmış olurdunuz, bu yüzden arada sırada çizgiyi aşma konusunda gerçekten endişelenmenize gerek yok. Arada sırada kişisel alanı sınırlayan birkaç cinsel ifade iletin veya birkaç soru sorun. Şaka olarak kapatmanı söylese bile, yine de onu yaramazlık yapmaya sevk edeceksin!

Dokunaklı olun. Ara sıra birkaç ince, seksi dokunuş olmadan hiçbir flört tamamlanmış sayılmaz. Arada bir ona dokunmak için bir bahane bulmaya çalışın, ister yeni küpeleri, ister rüzgara takılan bir tutam saçı, ister işlek bir caddeden karşıya geçerken olsun. Ve ona her dokunduğunuzda, ellerinizin gerekenden biraz daha fazla oyalanmasına izin verin. Elinizin oyalandığını hissedecek ve ona cilveli sihrinizi uyguladığınız sürece buna bayılacak.

Ona sık sık çıkma teklif edin. Arada bir, onunla flört ederken, ertesi gün onu sinemaya ya da öğle yemeğine davet edin. Bu soruyu sormak için en iyi zaman, el sallamak üzere olduğunuz veya metinle flört ettiğiniz zaman olacaktır. Yine de bu konuda ciddi görünmene gerek yok! Tam ona çıkma teklif ederken konuşmayı aniden sonlandırarak, ona gerçekten çıkma teklif edip etmediğinizi veya sadece şaka yapıp yapmadığınızı merak etmesini sağlayabilirsiniz. Ve her zaman olduğu gibi bu küçük detaylar merak ve heyecan uyandırıyor. Ertesi gün, ona randevunuzu hatırlatabilirsiniz ve yine de bu konuda çok ciddi görünmüyorsunuz. Sadece gülüyorsa, gülün ve başka bir şey hakkında konuşun. Şaka mı yapıyorsun yoksa ciddi mi olduğundan emin olamayabilir ya da henüz başlamaya istekli olmayabilir. Gerçekten lehinize cevap verir ve kabul ederse, vayyy! Ama reddederse, şaka olarak gülün. Ama onunla flört ederken onu etkilemek için daha çok çalışmayı zihnine not et.

Gece geç saatlerde arama yapın. Gecenin cinselliğimizi uyandırmak için komik bir yolu var. Bu büyüleyici saatte birbirleriyle uzun sohbetler yapan iki arkadaş, sizi buna ikna edebilir. Bir kızla nasıl flört edeceğinizi öğrenmek ve onu sizin gibi yapmak istiyorsanız, onu gecenin geç saatlerine kadar aramaya veya mesaj atmaya başlayın ve flört konuşmalarınızı yapın. Rahat gece sohbetleri, bu flört konuşma ipuçlarını kullandığınız sürece, kısa sürede arkadaşlığın sınırlarını kolayca aşacak karşılıklı bir çekime dönüşecek.

Seni flört potansiyeli olarak görmesine izin ver. İkiniz arasında bir çekim ve güçlü bir cinsel kimya yaratmış olabilirsiniz, ancak henüz işiniz bitmedi. Konuşmalarınızdan zevk alabilir ve gizlice sizden zaten hoşlanabilir, ancak bir kızla flört etmek ve sizinle çıkmak istemesini sağlamak için, sizi flört potansiyeli olarak görmesine izin vermelisiniz. Onunla birkaç konuşma sırasında, bir kız arkadaş aradığınıza veya biriyle çıkmakla ilgilendiğinize dair birkaç ipucu bırakın. Bekarsa veya kötü bir ilişkisi varsa, özellikle de gece geç saatlerde yapılan aramalardan biriyse, istemeden ikinizi birlikte düşünecektir.

Hayatını yaşamaya devam et. Amacınız bir kızın sizden nasıl hoşlanacağını öğrenmek olduğunda, hayatınızdaki iş, arkadaşlıklar ve daha fazlası gibi diğer şeylere odaklanmayı kaybedebilirsiniz. Onun kesin bir şey olmadığını ve senden hoşlanıp hoşlanmadığına bakılmaksızın yaşayacak çok şeyin olduğunu unutma. Etrafındayken dikkatini ona verebilirsin ama sürekli aklını meşgul etmesine izin vermek seni sadece deliye çevirir.

Sizi tanımasına izin verin. Bir kızın senden hoşlanmasını sağlamak, ona senin dikkatini vermek değil, onun sana ilgi göstermesine izin vermektir. Sadece arkadaşı olmanın dışında seni tanımasına izin ver. Konuşmasına ve onu övmesine izin verirsen senden hoşlanmayacak veya sana aşık olmayacak. Hayatınız, hayalleriniz ve sizi harekete geçiren şeyler hakkında konuşun. Bunları duymak onun kalbini kazanacak. Onu önemseyin. Bu büyük bir şey, onu önemsemek senin iyi bir adam olduğunu fark etmesini sağlıyor. İyi bir adam olduğunu iddia etmek tam tersini yapar. Aslında ona eşit gibi davranmak ve onun arkadaşı olmak için çaba sarf etmek, senin nasıl bir insan olduğunu görmesini sağlar. Sadece ondan ne alabileceğinizi umursamayın, aslında onu bir insan olarak önemseyin.

Herhangi bir erkek flört edebilir veya onu güldürebilir. Aslında onunla sohbet et. Onu dinle. Sizin için önemli olan şeyler hakkında fikrini sorun. Bu konuşmalar, flörtten daha güçlü bir bağı gerçekten teşvik ediyor. Onun sadece bir kız olduğunu unutmayın. Pek çok erkeğin bir kızdan gerçekten hoşlanmasını engelleyen şey, onun bu gizemli yaratık olduğu fikridir. O sadece bir kız. Tabii, o senin için özel ama kendine oldukça alışmış. Ona nezaket ve saygıyla davranın ve eğrinin çok ilerisindesiniz. Onun güzelliğine kendinizi kaptırmayın. Seni korkutmamalı. Bu sizi oyundan atacak ve kendinize olan güveninizi sarsacaktır. Kendiniz hakkında iyi hissetmek ve sunacak çok şeyiniz olduğunu bilmek, sizin hakkınızda daha çok şey gösterecektir.

Ona kendini sor. Bir kızın kendisinden hoşlanmasını istediğinde birçok erkeğin yaptığı bir hata, sırf ondan hoşlandığın için onu tanıdığını varsaymaktır. Zeki, komik ve güzel olabilir ama onun hakkında öğreneceğin daha çok şey var. Bunu yapmak için bu zamanı ayırın. Ailesini ve hayallerini sorun. Size açılmak, onun etrafınızda daha rahat hissetmesine yardımcı olacak ve ya çekiciliğinizi güçlendirecek ya da belki sizi farklı bir yöne yönlendirecektir.

Ona nasıl hissettiğini söyle. Pek çok insan buna karşı tavsiyede bulunacak ama aslında bunun güveninizi göstermenin en iyi yolu olduğunu düşünüyoruz. Duygularınız hakkında açılmak savunmasız ve korkutucudur, ancak reddedilme riskini almak onu bu kadar romantik yapan şeydir. Hemen içine atlamayın, ancak bir bağlantı kurduysanız ve bir süredir bir arkadaşlık kurduysanız ve duygularını okuyamıyorsanız, yapılacak en iyi şey budur. İlgilendiğini bilmesini sağla ve işin nereye varacağını gör.

Olabilecek en kötü şey, ilgilenmiyor ve sen hayatına devam ediyorsun…

 

 

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sema Özdemir dedi ki:

Bence karşısindakinde ışık görürse bı bakış bı sözle ne bileyim bunu ona belli ediyorsa açılsın aksi taktirde itici de gelebilir şahsi düşüncem:) emeginize sağlık

Syd dedi ki:

Emeginize saglik.