Anasayfa

Genel

Erkek Arkadasin Eski sevgilisiyle Gorusuyorsa..|izmir sohbet odalari

Erkek Arkadasin Eski sevgilisiyle Gorusuyorsa..|izmir sohbet odalari

Erkek arkadaşın eski sevgilisiyle sık sık konuştuğunda içinde olmak asla eğlenceli bir durum değildir. Bunu neden yapıyor ve sen ne yapabilirsin?

Neredeyse her zaman, eski sevgililerin yeni bir ilişkiye girip onu mahvetmenin bir yolu vardır. Şimdi kasıtlı olup olmadığını gerçekten söyleyemeyiz. Ama yeni bir ilişkiniz varsa ve erkek arkadaşınız eski sevgilisiyle konuşuyorsa, o zaman bir şeyler düşünürsünüz.

Eski sevgilisiyle hala iletişim halinde olan bir erkekle çıkıyorsan, dikkatli olma zamanı.

Ve eski sevgilisiyle her gün uzun sohbetler yapan bir erkekle çıkıyorsan, ondan uzaklaşman daha iyi olur.

Eski kız arkadaşıyla iletişimde kaldığı için erkek arkadaşına kızgın mısın? Şimdi ona sert davrandığını düşünme.

Erkeğiniz eski sevgilisiyle telefonda saatler geçiriyorsa, sinirlenmeye hakkınız var.

Erkek arkadaşın seni aksine ikna edebilir, eskilerin arkadaş kalması veya birbirleriyle sık sık iletişim halinde kalması için hiçbir neden yok.

Uyumsuzlukları yüzünden ayrıldılar, o halde artık arkadaş kalmanın ne anlamı var?

Belki erkek arkadaşın ya da eski sevgilisi, ayrılıkları hakkında tereddüt ediyordur. Ya da adam seninle ciddileştiğine göre, eski sevgilisi onun gerçekten ne kadar özel ve harika olduğunu anlamaya başladı. Sebebinin ne olduğu önemli değil, ama eski sevgililerin arkadaş olması asla diğer ortak için iyi bir haber değildir.

Neredeyse her zaman, eski sevgililer sadece arkadaş olarak kalmanın gizli faydalarını gördüklerinde arkadaş kalırlar.

Onunla iletişim kurmanın bahanesi ne?

Hala çocuklarla bağlı olmadıkça veya aynı yerde birlikte çalışmadıkça, eski sevgililerin arkadaş olmaları için temiz bir mazeret yoktur. Ya da arada bir yarar sağlayacak şekilde birbirlerini hala arkadaş olarak kullanmadıkları sürece.

Erkek arkadaşına, eski kız arkadaşıyla neden iletişim halinde kaldığını hiç sordun mu? Ona bir arkadaş olarak değer verdiğini mi söylüyor yoksa onu olduğu kişi için mi seviyor?

Hayır, mazeret yok. Onun bu kadar harika olduğunu düşünüyorsa, neden ondan ayrılmıştı ki? Gerçeği söylemek gerekirse, erkek arkadaşın şimdi senin kollarında ama eski sevgilisine karşı hala bir zaafı olabilir.

Gün aşırı telefonda konuşsanız, eski sevgilinize de bağlı hissetmez miydiniz? Ve şimdi başka biriyle çıktığına ve yasak olduğuna göre eski sevgilin de senden daha çok hoşlanmaya başlayabilir.

Erkek arkadaşının eski sevgilisiyle konuşmasının gerçek nedenleri

O veya siz davranışını istediğiniz kadar haklı çıkartabilirsiniz, ancak bununla yüzleşelim – erkek arkadaşınız hala eski sevgilisiyle konuşuyorsa, bunun hiçbir nedeni iyi olamaz. Bu nedenle, mazeretleri ne olursa olsun, işte onunla konuşmasının gerçek nedenlerinden bazıları.

1. Hala ona aşık
Kalbinizde bunun doğru olma ihtimali olduğunu biliyorsunuz. Belki ondan ayrıldı ve bu onun kalbini paramparça etti. Yani bırakmakta zorlanıyor. Sadece bilinçaltı düzeyinde olsa bile, onunla konuşmaya devam ederse fikrini değiştireceğini ve onu geri isteyeceğini düşünüyor olabilir.

2. Pişmanlık duyuyor
Belki de onu aldatmak ya da sadece onu ihmal etmek gibi yanlış bir şey yaptı. Ve ilişkiye dönüp baktığında pişmanlık duyabilir. Bu yüzden, onun zihninde belki onunla konuşmak, suçluluğunun bir kısmını hafifletmeye yardımcı olabilir. Ayrıldıktan sonra iyi olduğundan emin olmak için kontrol ederek “iyi adam” olmaya çalışıyor olabilir.

3. O sana aşık değil
Bunu sana söylemekten nefret ediyoruz, ama sana deli gibi aşık olsaydı, o zaman başka kızlarla konuşmaya ihtiyacı olmazdı – eski sevgilisi bile. Belki de ne kadar zaman önce ayrıldıklarına bağlı olarak onun için bir toparlanmasın. Kimse bir toparlanma olmak istemez, ancak olabileceğiniz gerçeğine sahip çıkmalısınız. Bunun hakkında uzun uzun düşünün.

4. Bırakamaz
Eski sevgilisiyle uzun süre birlikteyse, onunla konuşmak bir alışkanlık olabilir. Dedikleri gibi “eski alışkanlıklardan kurtulmak zordur”. Hâlâ duygusal olarak bağlı olsa da, yapması gereken bir şey olsa da, bir sebepten dolayı gitmesine izin veremez. Her iki durumda da, bunu hak etmiyorsun.

5. Zararsız olduğunu düşünüyor
Artık ona karşı gerçekten bir şeyler hissetmiyor olabilir, bu yüzden onunla hala konuşmasının önemli olmadığını düşünüyor. Belki daha önce ondan pek hoşlanmamıştı ya da çıkmadan önce arkadaştılar. Onu sadece arkadaş olarak görebilirdi. Kulağa çok uzak geliyor, ama aslında gerçek olabilir.

6. Onunla iletişimde kalıyor ve hayır demiyor
Artık onu gerçekten umursamıyor olabilir, ama o onu umursuyor. Eğer öyleyse, belki de onunla temas halinde kalarak yapışkan biri oluyor. Onun için üzülebilir ve temas kurmadan duygularını incitmek istemez. Bu biraz saçma bir bahane, özellikle de onunla hala konuşmasının seni rahatsız ettiğini biliyorsa.

Seni eski sevgilisiyle aldatır mı?

Bu, çoğu kızın erkek arkadaşı eski sevgilisiyle iletişimde kaldığında uğraşmak zorunda olduğu en büyük endişedir. Sonuçta, zaten fiziksel bir ilişki paylaştılar. Bir ilişkiye dalmak için tek ihtiyaçları olan küçük bir kıvılcım.

Erkek arkadaşın eski sevgilisiyle çok arkadaş canlısıysa, evet, onunla bir ilişkisi olabilir. İkisi de zaten cinsel olarak birbirlerine ilgi duyuyorlar ve zaten seks yaptılar. Ve şimdi müsait olmadığı ve kollarında olduğu için eski kız arkadaşı onu çok daha çekici bulabilir

Eski sevgilisiyle görüşmek istemediğini ama sürekli arayan kişinin eski sevgilisi olduğunu söylediği oluyor mu? Belli ki sana yalan söylüyor. Duygusal desteğe hala ihtiyacı olduğunu söyledi mi? Belli ki aklında bazı fiziksel şeyler var.

Erkek arkadaşın, seni rahatsız ettiğini söylediğinde bile eski sevgilisiyle arkadaş kalmak istiyorsa, pastayı istediği ve onu da yemek istediği açıktır.

Eski sevgiliyle iletişimde kalmak hiç sorun olur mu?
Erkek arkadaşın ve eski sevgilisi, aşk ve heyecanın yavaş yavaş uçup gittiği bir ilişkiyi paylaşıyorsa veya birbirlerine karşı tamamen platoniklerse, bu kabul edilebilir olabilir.

Erkek arkadaşın eski sevgilisi hakkında hiçbir şey düşünmüyorsa, seninle kollarındayken eski sevgilisiyle buluşmada sorun yaşamamalı. Eski sevgilisiyle birkaç kez tanışın ve o kişiyi sevip sevmediğinizi görün. Havada herhangi bir gariplik hissetmiyorsanız, belki de sonuçta iyi arkadaşlara dönüşmüşlerdir.

Erkek arkadaşın eski sevgilisiyle konuştuğunda 10 uyarı işareti

Erkek arkadaşınızın eski sevgilisinin yanında davranışlarında bir şeylerin doğru olmadığını hissettiğiniz oldu mu? Erkek arkadaşınız ve eski sevgilisi arasında şüpheli bir şeyler olup olmadığını anlamanıza yardımcı olacak 10 uyarı işareti.

1. Eski sevgilisinden gelen mesajları cep telefonundan okumanızdan hoşlanmıyor.
Hatta bazen metinleri okur okumaz siliyor. Bu büyük bir kırmızı bayrak. Saklayacak bir şeyi yoksa, elbette, metinlerini okumanıza veya telefon konuşmalarına kulak misafiri olmanıza izin verirdi. Biri bir şey sakladığında, hiçbir işe yaramadığını bilirsiniz.

2. Ondan bir çağrı aldığında odadan çıkar.
Erkek arkadaşın, onu aradığında alanı hakkında şiddetle korumacı oluyor mu? Konuşmayı bitirene kadar ona sessiz alanını vermenizi mi bekliyor? Evet, bu iyiye işaret değil. Önünüzde onunla yüksek sesle konuşmaya istekli değilse, konuşmanızı duymak istememesinin bir nedeni vardır.

3. Etrafınızdayken çok beceriksiz davranıyor ve ona çarpıyor ya da telefonunu arıyor.
Onlar sadece arkadaşsa, herhangi bir gariplik olmamalı, değil mi? Şimdi sadece arkadaş olsaydılar, gergin ya da garip olmamalıydı. İnsanların sözlü olmayan davranışları size bilmeniz gereken her şeyi söyler, bu yüzden beden diline dikkat edin.

4. Eski sevgilisinin size kötü sözler söylediğini duydunuz.
Ama erkek arkadaşın, onunla yüzleştiğinde bile sana fikrini ifade etmiyor. Veya bazen, eski sevgilisinin size karşı duygularının içgüdüsel veya tarafsız olduğunu söyleyerek eski sevgilisinin tarafını tutabilir veya onu koruyabilir. Bu kabul edilemez, bu yüzden buna bir son vermelisin.

5. Arkadaşları hala eski sevgilisi hakkında sanki ona karşı hisleri varmış gibi konuşuyor.
Ve ara sıra erkek arkadaşının bacağını eski sevgilisiyle çekiyorlar, sanki eski sevgilisi hakkında bilmediğin bir şey varmış gibi. Arkadaşlarının onu çok iyi tanıdığını biliyorsun, değil mi? Yani, onunla dalga geçiyorlarsa, gerçek bu olmalı. Özellikle de bunu senin önünde yapıyorlarsa. Bu kesinlikle hoş değil, ama size çok güçlü bir mesaj gönderiyor.

6. Ara sıra onunla tanışır.
Ama seni asla yanına davet etmez. Ve bazen, son dakikaya kadar size söylemeyebilir veya onunla yeni çarpışmış ve birlikte öğle yemeği yemeye karar vermiş gibi davranabilir. Bu çok şüpheli ve ayağınızı bu davranışa koymalısınız. Seninle çıkarken başka bir kadınla tanışmak asla uygun değildir.

7. Eski sevgilisiyle konuşmasını sevmediğini söylediğinde, erkeğin kızıyor.
Ve ona eski sevgilisiyle paylaştığı ilişki türü veya onunla ne hakkında konuştuğu hakkında sorular sormanızdan hiç hoşlanmıyor. Onunla ilgili sorular sorduğunda onu sorguladığını söylüyor. Savunmaya geçmesinin nedeni, bir şeyden suçlu olduğunu bilmesidir. Masum insanlar sorgulanmaya aldırmaz ama suçlu insanlar yapar.

8. Eski kız arkadaşı, siz onların yanındayken dikkatini sizden uzaklaştırmaya çalışır.
Daha çok kız arkadaşı gibi davranır ve ona karşı aşırı arkadaşça davranmaya çalışır. Bu, sizi kıskandığı ve sizi bir rakip olarak gördüğü anlamına gelir. Ve gerçekten olmamalısın çünkü onunla olan sensin. Ama böyle davranıyorsa onu yine de “mülk” olarak görüyor.

9. Onunla tanışmak veya onunla konuşmak konusunda size yalan söyledi.
Erkek arkadaşın sana hiç eski sevgilisiyle tanışmakla ilgili yalan söyledi mi ya da onu hiç onunla konuşurken ya da onunla vakit geçirirken yakaladın mı? Eh, varsa, bu büyük bir kırmızı bayrak. Yanlış bir şey yapmıyorsa bu konuda yalan söylemesi için bir sebep olmazdı. Bu yüzden onu bu konuda aramalı ve gerçeği açıklamasını sağlamalısınız.

10. İletişimde kalmak istemediğini ama ona ihtiyacı olduğunu söylüyor.
Bu duyabileceğin en büyük yalan. Ondan hoşlanmıyorsa, her zaman uzaklaşabilirdi. Onun ona ihtiyacı olduğu gibi davranması, onun da ona ihtiyacı olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Erkek arkadaşın eski sevgilisinden kaçamıyorsa, onunla kesinlikle bitmemiş bir işi var, ne olursa olsun.

Bununla ilgili ne yapmalısın?

Bazen iki eski sevgilinin arkadaş olması sorun değil. Ama iyi arkadaşlar? Bu kesinlikle tamam değil. Erkek arkadaşınız ve eski sevgilisinin ilişkisinin birlikte geleceğinizi tehdit edebilecek bir şey olup olmadığını görmek için yukarıdaki 10 uyarı işaretini kullanın. Ve bu konuda bir şeyler yap.

1. Seni gerçekten rahatsız ediyorsa, ona anlat
İlişkilerinde rahat olmak için zaman ayırdıysanız, ancak yine de kafa karıştırıcı aşk üçgeni ile anlaşmakta zorlanıyorsanız, erkek arkadaşınıza eski sevgilisiyle paylaştığı yakınlıktan rahatsız olduğunuzu söyleyin.

2. Dikkatli olun
Bir şüpheniz varsa, bu genellikle bir şeylerin doğru olmadığı anlamına gelir. Bir kadının içgüdüsü bazen aşırıya kaçabilir, ancak neredeyse her zaman gerçeği ortaya çıkarır. Erkek arkadaşın ve eski sevgilisinin arkandan bir şeyler yaptığını mı düşünüyorsun? Büyük şanslar, muhtemelen öyleler.

3. Anlaşmaya çalışın
Bir erkek arkadaş ve eski sevgilinin ilişkisi karmaşıktır. Belki de yakınlıklarının gerçek nedenleri vardır. Açık bir zihinle ilişkilerini anlamaya çalışın ve geçinip geçinemeyeceğinizi görün. Bu nedenle, beklentilerinizde mantıksız olup olmadığınızı görmek için kendinizi incelemeniz yeterlidir. Olmayabilirsin, ama öyleysen, sahiplen ve geçinmeye çalış.

4. Ona bir ültimatom verin
Siz veya eski sevgilisi – ona bir ültimatom vermelisiniz. Hiçbir şey işe yaramazsa, eski sevgilisiyle aranızda bir seçim yapmasını isteyin. Seni gerçekten önemsiyorsa, kesinlikle eski sevgilisini senin için terk edecektir. Bir an tereddüt etse bile kesinlikle eski sevgilisine karşı hisleri vardır.

5. İlişki hakkında karar verin
Şimdi tüm söylenenler ve yapılanlar, son kararı vermek zorunda olan yine sizsiniz. Erkek arkadaşın eski sevgilisiyle konuşuyor ve ara sıra onunla takılıyor. Böyle bir adama güvenebilir misin? Erkek arkadaşının bencil olduğunu ve duygularını umursamadığını düşünmüyor musun? [Oku: O gerçekten senin için mi? ]

Eski sevgilisinden sonsuza kadar ayrılmaya karar verse bile, yine de böyle bir adamla birlikte olmak istiyor musun? Bir kez ve her şey için kararınızı verin ve erkek arkadaşınızla olan ilişkinize ve gidişatına karar verin.

Eski sevgiliyle konuşmak ve onunla sık sık takılmak hiçbir zaman iyi değildir, ancak birkaç nadir istisna olabilir. Erkek arkadaşın eski sevgilisiyle sık sık konuşur mu? Bu konuda bir şeyler yapın, özellikle sizi rahatsız ediyorsa!

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öykü dedi ki:

Şahsi fikrim hiç bir kadın, erkek arkadaşının eski sevgilisiyle görüşmesini hoş karşılamaz. Her ne sebepten dolayı olursa olsun. Paylaşım için teşekkür ederim.

VisaL dedi ki:

Benim sevgilim, eski sevgilisiyle mi görüşüyor? aradan çekilirim bı sn düşünmeden

Syd dedi ki:

Emeginize saglik.