Anasayfa

Genel

Erkekler Yakinlastiktan Sonra neden mesafe koyar | izmir kelebek sohbet

Erkekler Yakinlastiktan Sonra neden mesafe koyar | izmir kelebek sohbet

Erkeklerin samimiyetten sonra neden aralarına mesafe koyduğunu anlamadan önce, kendi davranışlarımıza bakmamız gerekiyor. Onu uzaklaştıracak bir şey yaptığımızdan değil. Her şeyden önce, bunun sadece senin yüzünden olduğunu varsaymaktan vazgeç. Değil. Ama bildiğimiz şey, adamın tamamen sessizleştiği. Sana yazmıyor. Ona mesaj attığınızda cevap vermesi saatler alıyor. Sanki o yokmuş gibi. Oh, ama onun var olduğunu biliyorsun, o etrafta… nefes alıyor.

Kovalamaca bitti. Hepimiz bir noktada “Oyun oynamaktan nefret ediyorum” demiş olsak da, insanlar birbirleriyle flört etmeyi ve oyun oynamayı severler. Günün sonunda, onu seviyoruz. Biz kovalanmayı severiz ve onlar kovalamayı severler. Ama şimdi kovalamaca bitti. Seni merak ediyordu. Gizemliydin. Şimdi değilsin. Berbat, ama bu bir erkeğin erkek olmasına kadar gelebilir. Bu onu doğru yapmaz ama doğrudur. Peki, ne yapıyor? Bir sonraki kovalamaca devam ediyor. Bu doğru, üzücü ve sonunda ne oluyor? Onları kovalamaya başlarsın.

Aslında sorun sen değilsin . Sorun şu ki, bunun sadece bir kaçamak değil, ciddileşebilecek bir şey olduğunu görüyor. Ciddi istemiyor. Onun için uygun olmadığın için değil. Hazır olmadığı içindir. Muhtemelen size “Ciddi bir şeye hazır değilim” dediğini duymuşsunuzdur, ancak sizi tanıyarak, bunu görmezden gelmeyi ve istisna olup olmadığınızı görmeyi seçtiniz. Sen değilsin ve bu yüzden kendini uzaklaştırıyor. Yine, bu acımasız, ama oluyor. Şimdilik onu yavaşlatmanız ve akışa devam etmeniz gerekiyor. Birlikte geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarın ve onu tanıyın.

Tamam, belki şu anda yapışkan davranmıyorsun, ama o senin ona sarılma potansiyelini hissedebilir. Bu size mantıklı gelmeyebilir, ancak muhtemelen daha önce bununla ilgilendi ve belki de projelendirdi. Adil değil, ama oluyor. Ondan gerçekten hoşlandığını ve ciddi bir şey istediğini biliyoruz ama ona cankurtaran salıymış gibi sarılmak işe yaramayacak. Bahsetmemek gerekirse, ondan düşündüğünüz kadar hoşlanmayabilirsiniz. Muhtemelen onu o kadar iyi tanımıyorsun. Samimi ve ona yakın olmak muhtemelen sizi ona daha yakın hissettirebilir. Öyleyse, onu tanımak için bir adım geri çekil.

Erkekler aşktan korkar. Çoğu kadın buna inanıyor ve bunun kısmen doğru olmadığını söyleyemeyiz. Sizden hoşlanma potansiyelini gördükleri anda kaçarlar. İncinmek istemiyorlar, bekar hayatlarını kaybetmek de istemiyorlar. Artı, birisine karşı ciddi hisler beslemek çok önemli. Bu nedenle, size karşı hisleri olduğunun ve mesafeli davrandığının farkındaysanız, korkar.

Pekala, artık neden uzaklaştığını öğrendiğine göre, onu nasıl geri alacağını bulman gerekiyor. Merak etme. Bitene kadar bitmez. Yani, hala kendinizi kurtarmak için bir şansınız var. Muhtemelen şu anda çıldırıyorsunuz, ama bu durum tamamen normal olduğu için olmayın. Ona yer açın. Başka birini bulacağından ya da seni unutacağından endişelendiğin için bunu yapmak istemediğini ne düşündüğünü biliyoruz.

Dinle, onu saplantı haline getirmek ve onu takip etmek kesinlikle işe yaramıyor, bu yüzden ona yer vermelisin. Ona ihtiyacı olan alanı verirseniz, bazı şeyler hakkında düşünebilecek, kafasını boşaltabilecek ve sakinleşebilecektir. Ona alan vermek, gerektiğinde ona yer verebildiğinizi gösterir. Senden hoşlanıyorsa, sana ulaşacaktır. Buna güvenin. Sizi çok bekletirse, düşüncelerinizi meşgul etmesine izin vermeyin. Devam et.

Sakin ol. Kafanın içinde, çıldırıyorsun. Bu beklenen bir şey. Ancak yüzeyde bir salatalık kadar havalı olmanız gerekir. Sana ulaştığını ona gösterme. Bu berbat, ama bunun ne kadar berbat olduğunu bilmesine izin vermek, en azından şimdi değil.

O sana gelsin. Rahat ol. Vakit geçirmek için bir hobi bulun. Yine de, ulaştığında, onun yanına kalmasına izin vermeyin, aksi takdirde bu geçici gölgelenmeyi normal bir şey haline getirecektir.

Ona ihtiyacın olmadığını göster. Şu anda çıldırıyor çünkü bunun bekar bir erkek olarak sonunun geldiğini düşünüyor. Her ne demekse. Ama yapman gereken ona ihtiyacın olmadığını göstermek.
Sen bağımsız bir kadınsın, değil mi? Öyleyse o kadın ol. Arkadaşlarınızla dışarı çıkın, hayatınızı her zamanki gibi yaşayın ve ona kendi başınıza iyi olduğunuzu gösterin.

Seni kovalamasına izin ver. Ona alan vererek, rahatlamak ve her şeyi net bir şekilde düşünmek için zamanı olacak. Şimdi, onun sana geri dönmesini istiyorsun. Pekala, seni kovalamasına izin ver. Tam tersi yerine bir taahhüt istemek için size gelmesine izin verin. Ona ihtiyacın olmadığını göstererek ve onu yalnız bırakarak ne kadar büyük bir hata yaptığını görecek.

Kaba olmayın, açık olun. Size geri döndüğünde, kaba ve kapalı olmayın. Onu geri istiyorsun, değil mi? Bu nedenle, açık ve iletişimsel olmanız gerekir. Geri çekilmesinin sizi nasıl hissettirdiğini ve açıklarsa neden yaptığını anladığınızı, ancak buna alışması gereken bir şey olmadığını söyleyin. Duyguları ve ne düşündüğü hakkında sizinle konuşmasına izin verin. Bu bilgi ile onun korkularını anlıyor ve onu neyin çıldırdığını görüyorsunuz. Bu şekilde, bunun tekrar olmasını önleyebilirsiniz.

Nasıl bir erkek olduğunu anladığınızda, erkeklerin samimiyetten sonra neden birbirlerinden uzaklaştıklarını anlayacaksınız. Oyuncu olabilir ya da sana karşı hisleri olabilir. Bunu çözmen yeterli. Sevgiyle kalın..

YORUM BIRAKIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Syd dedi ki:

Emeginize saglik.