Anasayfa

Genel

Arkadasliktan Daha Fazlasi icin | izmir chat Kanallari

Arkadasliktan Daha Fazlasi icin | izmir chat Kanallari

Sadece arkadaş olmak istediği işaretleri görmek her zaman hayal kırıklığı yaratır. Ancak onları ne kadar erken görürseniz, ilerlemeniz o kadar kolay olacaktır.

Size sadece arkadaş olmak istediğinin işaretlerini göstermek için buradayız, ancak egonuzu ortadan kaldırmak ve durumu olduğu gibi kabul etmek size kalmış: arkadaşlık.

Dinle, kimse “arkadaşlık bölgesinde” olmak istemez. Ama arkadaş bölgesi aslında yok. Muhtemelen şoktasın, ama bu doğru. Temelde egolarımızı yatıştırmak için arkadaş bölgesini yarattık. Arkadaşlığı bir ceza olarak görmemizi sağlıyor, ki bu hiç hoş değil.

Bir erkeğin seninle romantik olarak ilgilenmemesi, arkadaşlığın teselli ödülü olarak takıldığın bir şey olduğu anlamına gelmez.

Sadece arkadaş olmak istediği işaretleri nasıl tespit edeceğinizi öğrenmek, devam etmenize ve arkadaşlığı takdir etmenize yardımcı olacaktır.

Sadece arkadaş mı olmak istiyor?

Hoşlandığın bir adamı merak ediyorsan, her sonucu dikkate almış olma ihtimalin var. Seninle arkadaşlıktan fazlasını istediğini hayal ettin. Ve korkunç arkadaş bölgesinden korktun.

Ancak, onun sadece arkadaş olmak istediğinin işaretlerini okumadan önce, bu beklentileri bırakmaya çalışmanız gerekir.

Bu işaretler, davranışını veya söylediği her şeyi analiz etmekle ilgili değildir. Yatırım yaptığınız duygulardan bir adım geri atmanız ve bu işaretlere taze gözlerle bakmanız gerekir.

Sorun yaşıyorsanız, güvenilir bir arkadaşınızdan dürüst görüşlerini isteyin. Birinden hoşlandığınızda ve onun da sizden hoşlanacağını umduğunuzda, önünüzde doğru olanı kabul etmek zor olabilir.

Sonuca bağlı kalmadan önce aşağıdaki işaretlere ikinci kez bakmak için güvendiğiniz birinden yardım isteyin.

Sadece arkadaş olmak istediğinin en net işaretleri

Şimdi, sizi yönlendiriyormuş gibi gelebilir , ki bu hiç hoş değil, ama bazen tüm işaretler oradaydı. Sadece onları görmedin.

Erkekler de kızlar kadar cilveli ve çekici olabilir. Bu özellikler yanlış anlamalara yol açabilir, ancak sadece arkadaş olmak istediği bu işaretleri kontrol etmek, ışığı görmenize yardımcı olacaktır.

Ve tahminimce henüz buraya gelmedin. Ve bu yüzden buradasın.

Muhtemelen senden hoşlanıp hoşlanmadığını merak etmene neden olan bazı şeyler söyledi. Instagram gönderilerinizi bile beğenebilir. Ancak, bu şeylerin gerçekte nasıl hissettiğinden daha ağır basmadığını gösteren bazı somut işaretler var.

1. Herhangi bir hamle yapmıyor
Dinle, bir erkek senden hoşlanıyorsa seninle olmak için neredeyse her şeyi yapar. Biraz oradaysa, seninle oynuyorsa ama aslında herhangi bir hamle yapmıyorsa, o zaman senden hoşlanmıyor. Başka bir deyişle, aslında arkadaşlıktan başka bir şeyle ilgilenmiyor. Erkekler fiziksel varlıklardır. Arkadaşlığın ötesinde duyguları varsa, gergin bir adam bile bunu belli eder.

2. Seninle flört etmiyor
Flört, cinsel gerilimi geliştirmenin bir yolu olarak kullanılır. Ancak, her zaman bu kadar net değildir. Flört birçok şekilde yorumlanabilir. Bazı insanlar, bir doktorun sizi rahatlatmak için yaptığı şakaların bir tür flört olduğunu söyleyebilir. Bu nedenle, gerçekten ne söylediğini düşünmek önemlidir. İki insan birbirinden gerçekten hoşlanıyorsa, birbirleriyle flört ederler. Ama bu adam hiçbir şey yapmıyorsa, flörtöz yorum yapmıyorsa, jest yapmıyorsa ilgilenmiyor demektir. Bir şakanın sadece şaka mı yoksa flört mü olduğunu nasıl anlarsınız? Eh, sık sık gerçekleşecek. Flört ediyorsa, sana mesaj atacak veya seni arayacak. Ama bu sadece bir şakaysa, rahatlıktan yoksundur. Seninle karşılaşırsa ve flört ediyormuş gibi görünüyorsa, bu sadece nezaket ya da kişiliği olabilir. Ama seni görmek için kendi yolundan çıktığında ya da sana cilveli yorumlarla mesaj attığında, bu flört etmektir.

3. Size gerçekten mesaj atmıyor
Şimdi arkadaşlar birbirlerine mesaj atıyorlar ama iki dakikalık değil. Elbette, sana mesaj atıyor ama sana çok sık mesaj atmıyorsa muhtemelen sadece arkadaş olmak istiyor. Bir arkadaşınız, ikinizin de hayranı olduğunuz şov hakkında plan yapmanız veya konuşmanız için size mesaj atacak. Şöyle düşünün bir erkek bir kızdan hoşlanıyorsa onunla iletişim halindedir. Size ulaşacak ve gününüzü soracak. Sadece arkadaş olmak istiyorsa, seni daha iyi tanımak için fazladan çaba sarf etmeyecektir.

4. Sizi arkadaş olarak tanıtıyor
“Arkadaş” veya “arkadaşım” gibi kelimeler kullanıyorsa, sen bir arkadaşsın. Ayrıca sizi sadece adınızla ve tanımlayıcı olmadan tanıtabilir çünkü onun için ne olduğunuzu gerçekten düşünmüyor.
Seninle ilgilenseydi, sana arkadaşım demezdi çünkü insanların seni serbest oyuncu olarak görmesini istemiyor. Kolunu sana sarar ya da rekabeti istemediği için müsait olmadığını söylerdi. “Arkadaş” kelimesini kullanarak, sizi sadece arkadaş olarak gördüğünü çok net bir şekilde ortaya koyuyor.

5. İpuçlarınıza tepki vermiyor
Belki onunla flört edersin ya da şakacı bir şekilde ona dokunursun ama o herhangi bir geri adım atmaz. Duygularını açıkça ifade ediyorsan ve seninle flört etmiyor veya sana dokunmuyorsa ve sadece garip bir gülümseme sunuyorsa, bu hiç de kolay değil. Ondan hoşlandığınızı fark edebilir, ancak sadece arkadaş olmak istediğinin önemli bir işareti bundan tamamen kaçınmaktır. Eğer konuyu açarsa, arkadaşlığı mahvedeceğinden endişelenir. Sadece görmezden gelecek ve gitmesini umacak.

6. Diğer kadınlardan bahsediyor
Sana sosyal hesaplarını ve başka kızları gösteriyorsa, belli ki seninle bir arkadaştan daha fazla ilgilenmiyor. Bu aslında sadece arkadaş olmak istediğinin önemli bir işareti olabilir. Hemen çıkıp size devam etmenizi söylemek yerine, kurnazca başka birileriyle ilgilendiğini ima ediyor. Senden hoşlansaydı, diğer kadınlar hakkında konuşmazdı.

7. Gruplar halinde takılırsınız
Ondan takılmasını istediğinde, asla bire bir takılmayı önermez. Her zaman ortak arkadaşları olan gruplar halindedir. Birlikte sadece kahve içmeye ya da film izlemeye gitmiyorsunuz. Daha çok bir randevu gibi yapmaya çalışsan bile, ondan hoşlandığını düşünürse seninle yalnız kalmak istemeyecektir. Sizi bir arkadaş olarak görse de, ona karşı olan duygularınızı da görüyor. Sizi yönlendirmek veya sizi reddetmek zorunda kalacağı garip bir anı riske atmak istemiyor. Bu yüzden samimi sohbetlerden kaçınır.

8.Fiziksel alanını koruyor
Bir erkek senden hoşlandığında, fiziksel olarak sana yakın olmak ister. Mümkün olduğunda yanınıza oturacaktır. Saçınızı yüzünüzden çekecek ve vücudunu size doğru yönlendirecektir. Ama saygılı mesafesini koruyorsa ve yakınlaşmaya çalışmıyorsa, muhtemelen ilgilenmiyordur.
Kişisel alanı korumak, sizi yalnızca arkadaş olarak gördüğünün büyük bir işaretidir. Değilse, sana yaklaşmanın bir yolunu bulurdu.

9. Diğer kadınları kontrol ediyor
Evet, birlikte olduğunuz erkekler bile, diğer kadınlara bakar. Buna karşı bir yasa yok. Ancak, onunla takıldığınızda özellikle diğer kadınları kontrol ederse, sizi kazanmaya çalışmıyor. İkiniz de birbirinize ilgi duyuyorsanız, diğer insanları kontrol etmiyorsunuz ya da en azından bunu bu kadar açık yapmıyorsunuz. Seni sadece bir arkadaş olarak görüyorsa, önünde başka bir kadını gözetlemekle ilgili bir sorunu olmayacak.

10. Sadece takılmak istediğinde flört ediyor
Mesele şu ki, seninle flört edebilir ve senden hoşlandığına dair birçok işaret gösterebilir, ama sadece seninle takılmak istediğinde. Elbette arkadaşın olmak istiyor ama aynı zamanda fiziksel ihtiyaçları da var. Duyguları olmadan senden etkilenebilir, ancak istediği buysa, seninle yatağa girme yollarını cezbedecektir. Durumun böyle olduğunu düşünüyorsanız, bir sonraki adıma geçmeden önce ona niyetinin ne olduğunu sorun. Cevabı kabataslak ve genel olduğunda, o gerçekten bir arkadaş bile değil. O sadece arkadaşlığı pantolonuna girmenin bir yolu olarak kullanan bir adam. Gerçek bir arkadaş, niyetleri konusunda dürüst olacaktır.

11. Gözlerinin içine bakmıyor
Bir erkek ilgi duyduğunda, göz teması doğal olarak gelir. Birbirinizin gözlerine bakmanıza gerek yok, ancak göz temasını paylaştığınızda kimya oluşur. Sadece arkadaş olmak istiyorsa, ayaklarınıza veya üst bedeninizden uzağa bakarak daha fazla zaman harcayabilir. Bu cinsel bile değil, sadece bir ortak nokta.

12. Meşgul
Birçok insan meşguldür, ancak sizi bir arkadaştan daha fazlası olarak görürse, sizin için zaman ayıracaktır. Elbette arkadaşlarımıza da zaman ayırıyoruz ama birine karşı romantik hisler beslediğinizde siz de çaba gösteriyorsunuz. Planları her zaman iptal ediyor gibi görünüyorsa veya onlara hayır diyorsa, sizi bir arkadaştan fazlası olarak görmüyor. Yataktan kalkıp seninle takılmak için çaba harcamaktansa, biraz dinlenmeyi tercih ederdi. Bunda yanlış bir şey yok, ama bu sadece arkadaş olmak istediği anlamına geliyor.

13. Çıkmanızı istiyor
Diğer insanlar, yani. Görünüşün veya erkeklerin dikkatini nasıl daha fazla çekebileceğin hakkında tavsiyeler veriyor. Dışarı çıkıp insanlarla tanışmanı istiyor. Sadece arkadaş olmak istiyorsa, bu onun değil, onunla çıkmanı istediğine dair sana ustaca bir ipucu vermenin yolu olabilir. Seni kurmaya veya çevrimiçi bir randevu profili oluşturmana yardım etmeye çalışıyorsa, romantik odağını ondan uzaklaştırmak ve başka birine çevirmek için oldukça uğraşıyor. Yine de yardım ediyor olması, senin mutlu olmanı istediğini söylüyor.

14. Biriyle görüşüyor
Bu çok açık olabilir, belki söylememe gerek yok ama yine de söyleyeceğim. Başka biriyle çıkıyorsa, masanın dışındadır. Başkalarıyla ilgileniyor. Arkasından seninle flört ettiğini düşünsen bile saygılı ol. Ciddi olmayabilir ama şansınızı zorlamayın. Başka biriyle görüştüğünü ve sadece seninle arkadaş olmak istediğini kabul et.

15. Hissediyorsun
Bazen birinden çok hoşlandığımızda, duygularımızı ve onun ilgilenmediğini söyleyen içgüdülerimizi görmezden geliriz. Bunun yerine, dikkatini çekmek için daha da çok çalışıyoruz. Bu daha çok egomuzun konuşmasıdır. Bizi her şeyden çok sevip sevmediği konusunda endişeleniriz. Bu sürekli odaklanma, küçük şeyleri orantısız hale getirebilir. Ancak, beğenilme arzusunu bir kenara bırakırsanız ve her şeyi gerçekte olduğu gibi görürseniz, gözlerinizi gerçeğe açabilirsiniz.

16. Sana söyler
Seni sadece bir arkadaş olarak gördüğünü söylemesinden daha net bir şey yok. Bu konuda boktan hissetmene rağmen, aslında senin için yapabileceği en güzel şey bu. Seninle oynamaya ya da sana yanlış bir izlenim vermeye çalışmıyor. Bunun yerine, nasıl hissettiğini bilmenizi istiyor.
Bu aslında muhtemelen arkadaşlığınızı sürdürmek isteyen iyi bir adam. Aynı şeyi yapmayı umuyorsanız, kalması gerekeni kabul edin ve devam etmeye çalışın. Romantik dikkatinizi yeniden odaklamak için biraz zaman ayırın ve sonra kendinizi rahat hissederseniz tekrar takılmaya başlayın.

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öykü dedi ki:

Hepsi çok güzel ve faydalı bilgiler. Yeni yazılarınızı dört gözle bekliyoruz. Paylaşım için teşekkürler.

Syd dedi ki:

Emeginize saglik.