Anasayfa

Genel

Kilolu oldugunuzda daha Seksi giyinmek icin 10 ipucu | Sohbet izmir

Kilolu oldugunuzda daha Seksi giyinmek icin 10 ipucu | Sohbet izmir

Kilolu oldugunuzda daha Seksi giyinmek icin 10 ipucu | Sohbet izmir

Bu kolay moda ipuçlarıyla fazla kilolu olsanız bile zahmetsizce daha seksi giyinebilirsiniz. Vücut tipinize göre iyi giyinmek, bu basit ipuçlarını takip ederseniz geliştirebileceğiniz bir beceridir.

İster etkilemek ister güveninizi korumak isteyin, en iyi özelliklerinizi anında sergilemenize yardımcı olan bu yararlı tavsiyeyle tarzınızı geliştirin.

Fazla kilonuz olsa bile seksi görünmek sandığınızdan çok daha kolay. İnanılmaz derecede çekici görünmek için kıyafetlere çok para harcamanıza gerek yok.

İyi giyinmek, seksi görünmek ve zahmetsizce kendinizi en iyi şekilde hissetmek istiyorsanız doğru yere geldiniz. Fazla kiloluyken daha seksi giyinmek için bazı basit stil ipuçları.

1. Basit giysiler giyin

Anında seksi görünmek istiyorsanız, işleri fazla karmaşık hale getirmeyin. Birlikte iyi giden zahmetsiz kıyafetlerin doğru kombinasyonunu seçerek kıyafetlerinizi basit tutun.

Yeni kıyafetler alırken ve gardırobunuzu oluştururken sadeliği ön planda tutun . Genel tarzınızı geliştirmek için gereksiz ekstraları kaldırın ve fazla kilolu olsanız bile zahmetsizce seksi görüneceksiniz.

İşleri zorlaştırmazsanız, giyim tarzınızı kolayca geliştirebilirsiniz. Mütevazı şekiller, temiz kesimler ve kolay silüetler ile basit bir gardırop tutun.

Basit giysiler ve temel tasarımlar mutlaka sıkıcı olmak zorunda değildir. Birlikte iyi giden doğru kıyafet koleksiyonunu seçerek sahip olduğunuz her parçayı bir kazanan yapabilirsiniz.

Biraz zaman, deneyim ve pratikle, dolabınızdan ve zaten sahip olduğunuz kıyafetlerden en iyi şekilde yararlanma becerilerini geliştireceksiniz.

2. Doğru bedeni seçin

Kendinize şekil verirken yapabileceğiniz en kötü şey, üzerinize tam oturmayan kıyafetler giymektir. Giysileriniz çok büyük veya çok küçükse, bırakın . Onları hiç giymeyin veya stilinizi ve zarafetinizi kaybetme riskiniz var.

Şeklinizi gizleyen ve vücudunuzu olduğundan daha büyük gösteren bol pantolonlar giymeyin. Rahatsız ve estetik olmadığı için özellikle orta bölgenizde çok dar pantolonlardan kaçının.

Büyük üstler ve geniş çadır elbiselerinden de kaçının. Belinizi ve vücut şeklinizi kapatmanın görünüşünüze yardımcı olduğunu düşünebilirsiniz ama öyle değil. Aksine, vücudunuzla rahat olmadığınızı ve onu gizlemek istediğinizi herkesin fark etmesini sağlar.

Bunun yerine, harika görünmenizi sağlayan ve vücut hatlarınızı güzelleştiren mükemmel kesime sahip giysiler giyin. Vücut tipinize uygun boyuttaki giysiler, en iyi özelliklerinizin orantılı görünmesini ve hatta öne çıkmasını sağlayacaktır. Vücudunuzu saran ve belinizi vurgulayan giysiler giyin.

Vücut şeklinizi tamamladığından emin olmak için satın almadan önce kıyafetleri denemeyi atlamayın. Bedeninize tam oturan giysiler giyerseniz, fazla kilolu olsanız bile kısa sürede daha seksi giyinme yolundasınız.

Bu nedenle, yeni giysiler için alışveriş yaparken mümkün olduğunca sık her öğeyi deneyin. Sadece size mükemmel uyan kıyafetleri saklayın ve daha iyi ürünler için dolabınızda yer açın.

Giymediğiniz kıyafetlerden kurtulun ve onları bağışlayarak, satarak veya geri dönüştürerek kendinizi iyi hissettirmeyin.

Kendine olan güvenini ve seksi çekiciliğini artırmak için gardırobunda yalnızca en iyileri bulundur. En iyi giyim parçaları her zaman giydiğiniz, üzerinizde harika görünen ve kendinizi en iyi şekilde hissetmenizi sağlayan parçalardır.

3. Parlak renkler giyin

Fazla kiloluyken normalden daha seksi giyinmek için kıyafetlerinize parlak renkleri dahil etmeye çalışın. Kırmızı gibi çarpıcı renkler giymek, görünümünüzü anında iyileştirebilir.

Size mükemmel uyan göz alıcı bir renk kombinasyonunu seçerseniz, vücut şekliniz ne olursa olsun kolayca sıcak görünebilirsiniz. Gardırobunuza farklı bir hava katan cesur renkler , gösterişli ve renkli parçalar giyin.

Doğru renk karışımı, ister günlük ister resmi giyim olsun, kıyafetlerinize belirli bir nüans vererek çekiciliğinizi artırır.

Nötr renkler kıyafetlerinizi çok yönlü ve her kıyafetle uyumlu hale getirirken, parlak renkler dikkat çekmenizi ve kendinden emin görünmenizi sağlar.

4. Modaya uygun giysilerden kaçının

Modaya uygun ve cesur baskılar üzerine çok yönlü giysiler giyin . Son derece yaratıcı kesimler ve desenler, stil vermek ve farklı moda kıyafetlerle birleştirmek zordur.

Bu yüzden kolayca kombinleyebileceğiniz ve uzun süre giyebileceğiniz kıyafetler seçin. Karmaşık olmayan ve şık olan temel, kaliteli ve şık parçaları tercih edin.

Basit moda estetiği göze, gezegene ve bütçenize iyi gelir. Fazla kiloluyken seksi giyinmek için klasik ve zamansız parçalara yatırım yapın.

Her ne pahasına olursa olsun yatay çizgiler gibi aşırı desenlerden kaçının, çünkü bunlar sizi daha hacimli gösterir. Daha ince görünmek ve herhangi bir kıyafete zevkli, lüks bir dokunuş eklemek için bunun yerine düz renkler giyin.

5. Bacaklarınızı gösterin

Kıyafetinizin alt kısmı, fazla kiloluyken daha seksi giyinmek için çok önemlidir. Bacaklarınızı öne çıkarmak ve zahmetsizce sıcak görünmek için kaliteli, üzerinize tam oturan pantolonlar, pantolonlar, tozluklar veya taytlar giyin.

Dar kot gibi klasik bir pantolon giyin ve onları ayakkabınızın boyuna göre, doğru kalıp ve uzunlukta giydiğinizden emin olun. Sıkıca oturan pantolonlar bacaklarınızı vurgular ve her gardırop için şık bir tamamlayıcıdır.

Üzerinize tam oturan, şık ve sürdürülebilir bir pantolon seçin . Ayrıca bacaklarınızı göstermek için hala sahip olabileceğiniz bol pantolonları bir etekle değiştirebilirsiniz. Cinsel çekiciliğinizi artırmanın en iyi yollarından biri, benzersiz varlıklarınızı sergilemektir. Anında daha seksi görünmek için bacaklarınızı vurgulayan giysiler giyin.

Eğrilerinizi vurgulayan sıcak bir kıyafet oluşturmak için resmi olmayan bir üst ile seksi bir etek birleştirin. Biraz kontrast için, tam oturan ve rahat bir balıkçı yakalı bir etek giyebilirsiniz.

6. Seksi ayakkabılar giyin

Ten renginize ve giymeyi planladığınız kıyafetlere uygun şık, seksi ayakkabılar alın. Ayakkabılarınızın renklerinizi tamamlamasına ve kıyafetlerinizin geri kalanını tamamlamasına dikkat edin.

Yüksek topuklu ayakkabılar veya uzun çizmeler gibi bacaklarınızı görsel olarak daha uzun gösteren ayakkabıları tercih edin. Fazla kilolu olsanız bile her gardıropta olması gerekir.

Günlük kıyafetlerde sıcak görünmek için yüksek kaliteli bir çift ayakkabı şarttır. Ancak yüksek sosyal ve çevresel standartları takip eden ayakkabı markalarından satın alın.

Etik olarak üretilmiş, sürdürülebilir kaliteli ayakkabılar, gardırobunuz için vazgeçilmez bir ektir. Fazla kiloluyken daha seksi görünmek için yapabileceğiniz en iyi yatırımlardan biridir.

7. Harika bir aksesuar seçin

Dikkati vücudunuzdan uzaklaştırmak için şık bir aksesuar giyin. Sofistike bir saat, güneş gözlüğü, uzun bir atkı, geniş bir şapka, geniş bir kemer veya tasarım bir çanta seçebilirsiniz.

Dikkat çekmek istiyorsun ama aşırıya kaçma. Bir aksesuar yeterli. Kıyafetlerinize zarif, benzersiz, lüks bir öğe ekleyerek kilolu olduğunuzda daha seksi giyinebilirsiniz.

8. Kıyafetlerinize katman ekleyin

Kalın kumaşlı veya bol kesimli hacimli giysiler giymek yerine, kiloluyken daha seksi görünmek için kıyafetlerinize katmanlar ekleyin. Üzerine atabileceğiniz ve kısa sürede büyüleyici görünebileceğiniz bir avuç çekici katman seçin.

Uzun, üzerinize tam oturan bir trençkot veya klasik bir bomber ceket, giyinme tarzınızı büyük ölçüde iyileştirebilir. Pardesüler, blazerler, yelekler, şişme montlar, yelekler, gömlekler ve kot ceketler öne çıkmanıza yardımcı olur.

9. Moda stilinizi bilin

Aşırı kiloluysanız, seksi kıyafetler hazırlarken moda stilinizi aklınızda bulundurun. Neyi sevdiğinizi bulmak için deney yapın. Sizin için mükemmel olanı bulana kadar farklı kıyafet kombinasyonlarını deneyin.

Tercih ettiğiniz stili bilmek, size en uygun kıyafetlerin hangileri olduğuna karar vermenize yardımcı olur. Sonuçta, en çok beğendiğiniz parçaları size en uygun şekilde giyerseniz, kolayca harika görünecek ve kalabalığın arasından sıyrılacaksınız.

Ayrıca kıyafetlerinizde biraz yaratıcı olmaktan çekinmeyin ve kendinizi konfor alanınızın dışına itin. Orada denemek için çok farklı moda stilleri var.

Kişiliğinizi gösteren ve özgünlük, güven ve benzersizlik yoluyla en iyi özelliklerinizi sergileyen, tamamen sizinle ilgili bir stil bulmak için yaratıcılığınızı kullanın ve kendinizi ifade edin.

Moda, kendini ifade etmenin nihai biçimidir. Sizin için doğru olana odaklanarak kişiliğinizin kıyafetlerinizde parlamasına izin verin. Sizi rahatsız eden kıyafetlerden kaçınırsanız daha çekici görüneceksiniz.

Bunun yerine, gardırop seçimleriniz söz konusu olduğunda doğru tavırla kendinize olan güveninizi ve seksiliğinizi artırın. Başkalarından ilham alabilirsin ama her kıyafeti kendin yapmaya çalış.

10. Güveninizi artırın

Fazla kilolu olmak bazen zordur, ancak bu konuda olumlu bir bakış açısıyla kendinize güvenmeye çalışın. Kendinizi olabildiğince sevin ve beden pozitifliğinizin başkalarına doğru parlamasına izin verin.

Daha çekici görünmek için büyük bir adım, kendinden emin ve pozitif olmaktır. Aşırı kilolu olsanız da olmasanız da seksi giyinmenin büyük bir kısmı, etrafınızdaki insanlarla nasıl düşündüğünüz, nasıl davrandığınız ve etkileşimde bulunduğunuzdur.

Bu nedenle, her ne pahasına olursa olsun olumsuz düşünceden kaçınırken kendinize güvenin ve olumlu bir zihniyet benimseyin. Ateşli görünmek ve elinizden gelenin en iyisini hissetmeye başlamak için olaylara olumlu bakın. İnsanlar kendine güvenen, pozitif düşünenlere çekilir.

Doğru tavırla güveninizi geliştirin. Tek başına bu zihniyet değişimi, görünüşünüzü iyileştirecek ve sizi kısa sürede daha çekici hale getirecektir.

 

 

YORUM BIRAKIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir