Anasayfa

Sohbet Odaları

Radyo Sohbet

Radyo Sohbet

Merhaba radyo sohbet kanalımıza hoşgeldiniz..

Radyo Sohbet Odaları tamamen sizler için tasarlanmış dilediğiniz müzikleri canlı dj performanslarıyla radyosohbet gibi kelimelerde yükselişe geçmiş durumdayız.

Hayat bizi birçok şeyi yapmaya zorlar, başka türlü yapamazdık. Dünya küçük şirin bir bahçeymiş gibi tüm pencereleri açık uyumayı kim sevmez ki. Ama biz duvarlar örüyoruz, çitler dikiyoruz; aklımızın etrafında, kalplerimizin etrafında… Bazıları aksi halde bu yüksek, ağır kale gibi duvarlar olmadan yaşayamaz. Bir çoğu bu dikenli şapkayı şatoları gibi taşıyorlar. Çitinize aşık oluyorsunuz. Ne kadar ironik..Belki de gerçekten keşfetmek ve maceraya atılmak için hiç havanızda değilsiniz. Bir miktar kesinliğe ihtiyacınız var. Kaos, müzikte ve filmlerde kulağa hoş gelir. Gerçek dünyada, biraz mantıklı, en azından tutarlı görünen bir şey bekliyoruz. Bu yüzden katmanlar inşa ediyoruz, kendi kendimize kozalar örüyoruz.

Kimsenin içeri girip küçük göletinizi rahatsız etmeyeceğinden emin olmaya çalışıyorsunuz. Size olan tüm erişimler sıkı bir şekilde korunuyor. Söylediğim gibi, bu senin için iyi düşünülmüş bir seçim değil, hayat sana bu şekli vermek için bir çömlekçi gibi davrandı. Ama tırtıl derinliklerinde her zaman uçmak ister. En zengin kalelerin tenha odaları, özgürlüğün tadı denen o değerli şeye sahip değildir. Kendinizle vereceğiniz o mücadele her zaman olacaktır. Kalp haklı olarak göğüs kafesi tarafından korunur, beyin de kafatası tarafından. Ama göz kapaklarıyla geçici olarak kapatmadığınız sürece gözler özgürdür. Deneyim, bu nedenle, asla kalıcı olarak hapsedilemez. Yardıma ihtiyacı olan birini veya yardım teklif eden birini gördüğünüzde elinizi uzatırsınız. Ay bile evrelerden geçer ama arada bir dudağınızda hilal olsun ister; bu gülümseme havasız uzayın karanlık uçurumunda boğulmamalı. Kalbinizin gölü her zaman iyi bir müziğin dalgalanmalarına cevap versin. Sevgiyle kalın.. KelebekFM de kalın…Bir önceki yazımız Tamsohbet Mobil konumuzu okuyabilir yorum yaparsanız seviniriz..mobilsohbet olarak girişte yapabilirsiniz..

 

 

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir