Anasayfa

Sohbet Odaları

YAŞAM VE YAŞAM ŞARTLARI

YAŞAM VE YAŞAM ŞARTLARI

Yaşam Koşulları Ve İzmir Sohbet 

Genel olarak hayat canli olma suresi; yasam canli olmak anlamina gelir yasam sartlari ise hayatimi temel ihtiyaclarimi surdurmek ve hayatimin amacini anlamak icin bi yasam bicimidir. Anladigim seyleri de gerceklestirmek tabi ki amaclarim arasinda yer alir.

İnsanlarin yasam hayatlarindaki farkliliklar gibi, yasam tarzlarida birbirinden ayiriizmir-sohbet-odalarır.Bunlara siralandirmaya bakarsak mesela Yasam tarzi, yasamizi nasil yasadigimizi ve hayatimizla ilgili temel secimlerimiz ve kararlarimiz icinde olusan genel hayat gorusumuzdur. Geleneksel yasam sartlari, guvenli bir aliskanlik ve geleneksel bi yasam gibi herkesin aklinda olusan  beyninde  yerlesen anlayisa dayanir.Yasam  sartlari birbirine  benzeyen bir toplum ya bireylerin olusturduklari durum olmaktadir.

izmir SOHBET 

Birbirine benzeyen yasam ve yasam sartlari toplum bireysel bir yasam icinde kendine ozgu birliktelikler olusturur;sadece tek bir yere ait olma guveni meydana getirir.Ve yasam tarzinin temeli, olan basari ve kotu aliskanliklardan vazgecmeninde ruh halini yansitir. Boylece bircok insan zararli kullanimlari  ve sigara icmeyi kafasinda unutup da birakabilir, ancak dedikodu arkasindan giybet ve iftirayi kabul etmezler.Yeni bir hayat kurmak icin, eskiden olusan temellere uyumlu yasayabilirler.

İzmir CHAT 

Oluşan temelleri en üst seviyeye çıkarmamız gerekir ki yaşam şartına layik olabilsin.Bunu biz elbette, sadece yaşama müdahale edenlerden ve dahili bir yaşamdan bekliyoruz Her insanın bireyin kendine öz kötü olduğu gibi iyi alışkanlıkları vardır. Örnek verecek olursak mizmir-mobil-sohbet-chatesela bazı insanlar erken kalkmayı cok severken,ona iyi gelirken bazıları da erken yatmayı sever. Belki birisi sabah sporu yürüyüşü  yapmayı veya koşmayı sever. Sevilen ve sevilmeyen seyler farkliliklar gosterebilir. Onemli olan yasama ve yasamaya bulundugumuz ortak noktalara katmis oldugumuz anlamlardir.

Herkesde Bir Maske Takma Hevesi Var  Kimsenin Kendi Olmaya Cesareti Kalmamis.

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BuLut dedi ki:

emeğine sağlık

uLaS dedi ki:

Emeği gecen arkadaslara tesekkur ederim..

Gökçen dedi ki:

Emeğinize sağlık..

MaquSa dedi ki:

Teşekkür ederiz.

aSeLya dedi ki:

Emeğinize sağlık

Eda dedi ki:

Emegine saglik olsun

Musallat dedi ki:

Emeğinize sağLık..

JackaL dedi ki:

Elinize emeğinize sağlık güzel bir paylaşım olmuş..