Anasayfa

Sohbet Odaları

İzmir Chat Ve İzmir Sohbet Ailesi ÖğretmenLerimizin Yaninda

İzmir Chat Ve İzmir Sohbet Ailesi ÖğretmenLerimizin Yaninda

İzmir Chat – İzmir Sohbet 

Ögretmenler gunu, cok kutsal bir meslek olan degerli ogretmenlerimizin her yil 24 kasim gunu anmak, onlara olan minnet duygularimizi gostermek ve onlari onurlandirmak icin yapilan bir dizi etkinliktir.

Tum dunya da farkli gunlerde olsa da ogretmenler gunu kutlamalari,UNESCO nun tavsiyesiyle kutlanmaktadir.
Bazi ulkelerde 5 Ekim de bazi ulkelerde ise 28 Subat gunu kutlanmaktadir.
Ulkemiz de 24 Kasim da kutlanmasanin ozel bir onemi vardir. 24 Kasim Mustafa Kemal Ataturkun bas ogretmen oldugu gun,ulkemiz de ogretmenler gunuogretmenler-günü-mesajlari olarak kabul edilmistir ve 1981 ylindan beri kutlanmaktadir.

Ogretmenler gunun de izmir chat ve izmir sohbet odalarinda ozel kutlamalar ve etkinlikler duzenlenmekte, o gune ozel sohbetler, Radyo odasinda o gune ozel olarak, hepimizi hayata hazirlayan degerli ogretmenlerimiz icin siirler
sarkilar, skecler ve canli yayin baglantilari olmaktadir. Ogretmenler gununde,izmir chat ve izmir sohbet odalarinda bulunan degerli Ogretmenlerinize Radyo odasinda onlarin sevdigi sarkilar siirler armagan edilip onlara olan, minnet duygularimizi gosterebiliyoruz. İzmir chat ve izmir sohbet odalarina firsat buldukca gelen degerli ogretmenlerimize saygi ve hurmettte kusur etmeyip onlarin Ögretmenler gununu saygi ile kutluyoruz.

Her yil oldugu gibi bu yil da 24 kasimda tum izmir chat ve izmir sohbet odalarinda ogretmen gunu ozel kutlamalar yapilacak ve degerli ogretmenlerimize olan sevgi se saygimiz ifade edilecektir.

Tum ogretmenlerimizin 24 Kasim Ogretmenler gunu kutlu olsun.
Saygi ve Sevgilerimizle.

ogretmenler-günü-izmir-sohbet

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MaquSa dedi ki:

Tüm öğretmenlerimizin 24 Kasim Öğretmenler günü kutlu olsun.
Emeğinize sağlık..

THE_MAN dedi ki:

Bizim için çok değerli olan tüm öğretmenlerimizin gününü sevgi ve saygı ile kutluyoruz.. paylaşım için teşekkürler..

KurSaD dedi ki:

Elinize emeğinize sağlık,Güzel paylaşım olmuş…

Manolya dedi ki:

Merhabalar
Bir öğretmen olarak tüm meslektaşlarımın ve öğretmen adaylarının öğretmenler gününü kutluyorum..

KartaneSi dedi ki:

Dünyanın en kutsal vazifesini kendisine yaşam tarzı benimsemiş, gözü pek, yüreği güzel öğretmenlerimizin öğretmenler gününü canı gönülden kutlarız.” “Benim sevgi elçisi, doğru bekçisi, bilgi avcısı güzel öğretmenim. Bana kattığınız her şey için minnettarım. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

Manolya dedi ki:

Merhabalar
Bir öğretmen olarak tüm meslektaşlarımın ve öğretmen adaylarının öğretmenler gününü kutluyorum..

Gökçen dedi ki:

Sağlıklı bireyler olma yolunda bizlere yol gösteren, hayatımıza yön veren tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun. Emeğinize sağlık..

ParSs dedi ki:

Öğren ve öğret ilkesini benimsemiş bir birey olarak hayatımızın tamamında bişeyler öğrenip öğretiyoruz gelmiside geçmişinde unutmayalım hayat bıze hep bişeyler öğretiyor. Bu sebepledırkı başta gezi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ülkemde ve dünyada dilimi konuşan veya başka bir dili konuşan bir şey öğreten kim varsa öğretmenlerimizin tek gün değil her günü kutlu olsun ve ne demiş Hz. Ali Ra. Bana bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum bunun bilincinde bir toplum her neredeyse selam olsun

Eda dedi ki:

Emeğinize sağlık olsn

BuLut dedi ki:

“Öğretmen bahçıvan gibidir. En güzel çiçekleri o yetiştirir. Hiç şikayet etmeden, yorgunluk nedir bilmeden, bıkmadan usanmadan onları besler, aydınlatır, su verir.”
tüm öğretmen Lerimizin Ögretmen Ler günü kutLu oLsun
Emegineize sağlık

CiCeK dedi ki:

ögretmenler günü kutlu olsun